ثبت ملک برای فروش

چگونه ملک خود را برای فروش در اینترنت ثبت کنیم؟

دسته بندی :
اخبار ساکنین
نویسنده :
رضا محمدی
مدت زمان خواندن مقاله :
14 دقیقه
بازدید :
4089

چگونه ملک خود را برای فروش در اینترنت ثبت کنیم؟


نحوه ثبت آگهی ملک نیز مانند بسیاری از اتفاقات دیگر در این دنیا تغییر کرده اند و به راحتی یک کلیک می توان آنها را انجام داد. دیگر نیاز نیست در صف های طول و دراز نیازمندی روزنامه ها منتظر بمانیم تا آگهی ملک ما در روزنامه ها به چاپ برسد تا شاید در میان صدها آگهی ملک دیگر، توسط افرادی دیده شود و به منزلمان مراجعه کنند.


همواره فروش ملک دردسر های خاص خودش را دارد. آگهی کردنش، قرارهای مداوم برای بازدید، ارتباط با بنگاهی ها، پرداخت حق مشاوره به مشاورین املاک و چندین و چند مشکل دیگر که می تواند به راحتی عده ای را از فروش ملکشان منصرف کند. اما اگر مراحل ثبت آگهی ملک و فروش آن به گونه ای پیش رود که به راحتی بتوانیم ملک خود را بفروشیم آیا باز هم خرید و فروش ملک اقدامی استرس زا خواهد بود؟

با تغییرات جهانی پیش رویم

دنیا در حال تغییر است. زندگی ها عوض شده اند و برای ماندن در چرخه زندگی ما نیز باید تغییر کنیم. سیصد سال پیش کسی فکرش را هم نمی کرد بتوان در خانه نشست و با فردی که کیلومترها با ما فاصله دارد صحبت کرد، هیچ کس تصور نمی کرد روزی بتوان از فاصله دور به کره زمین نگاه کرد و هزاران هزار اتفاقی که امروزه بسیار رایج است و ما نمی دانیم که آنها چیزی کم از معجزه ندارند.

در این دنیا باید تغییر کرد و تغییرات را پذیرفت. دیگر مثل گذشته برای فروش ملک به بقالی محله مراجعه نمی کنیم، دیگر برای اجاره آپارتمان به بنگاهی نمی رویم و دیگر برای ثبت آگهی ملک به نیازمندیهای روزنامه ها مراجعه نمی کنیم.

نحوه ثبت آگهی ملک نیز مانند بسیاری از اتفاقات دیگر در این دنیا تغییر کرده اند و به راحتی یک کلیک می توان آنها را انجام داد. دیگر نیاز نیست در صف های طول و دراز نیازمندی روزنامه ها منتظر بمانیم تا آگهی ملک ما در روزنامه ها به چاپ برسد تا شاید در میان صدها آگهی ملک دیگر، توسط افرادی دیده شود و به منزلمان مراجعه کنند.

این روزها ثبت ملک برای فروش متفاوت شده است و عموما رایگان هستند. کافی است سری به سایت آگهی املاک بزنید، آن وقت است که تفاوت ثبت آگهی ملک در این روزها را با سال های گذشته درک خواهید کرد. صرفه جویی در زمان و هزینه از اصلی ترین مزیت های این نوع آگهی ها است

ثبت آگهی ملک در ساکنین

خرید و فروش بی واسطه ملک

در گذشته فروش ملک به معنای پرداخت حق واسطه به بنگاهی ها بود اما امروزه این کار به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ایجاد می شود. کافی است وارد سایت ساکنین شوید و در بخش بسپارید اطلاعات ملک و تماس خود را به سایت بدهید تا بر روی سایت قرار گیرد. همین امر باعث می شود تا مشتریان ملک شما به صورت مستقیم با شما تماس گرفته و بدون واسطه درصدد خرید ملک شما برآیند.

همچنین دادن آگهی در جراید نیاز به پرداخت هزینه های هنگفت دارد اما ثبت آگهی فروش ملک در سایت ساکنین این مزیت را دارد که شما بدون پرداخت هزینه ای این کار را انجام می دهید و به صورت رایگان ملک خود را می فروشید.

فروش ملک با کمترین بازدید کننده

اگر یک دهه پیش ملکی را فروخته باشید یادتان می آید که برای فروش آن مجبور بودید ساعت ها در منزل منتظر بمانید تا مشتریان یک به یک به منزلتان بیایند و در نهایت هم با بهانه های مختلف از خرید ملکتان سر باز زنند. آن روزها شاید مدام در ذهنتان به این فکر کرده باشید کاش تنها کسانی به منزلمان بیایند که لااقل تا  حدی خانه ما را بشناسند و بی مورد وقت ما را نگیرند.

ثبت آگهی ملک و یا سپردن ملک این روزها تا حد بسیاری به همین شیوه پیش می رود. در واقع شما هنگام ثبت آگهی ملک خود می توانید چهارده عکس از آن تهیه کرده و در سایت ساکنین قرار دهید. این اتفاق یک مزیت بسیار بزرگ دارد و آن این است که مشتریان در نگاه اول ملکتان را در عکس ها مشاهده می کنند و در صورتی که آن را پسندیدند به منزل شما مراجعه می کنند. این امر باعث می شود تعداد کمی از افراد به منزلتان بیایند اما احتمال خرید ملک در میان آنها بیشتر از دیگران است زیرا عکسها را دیده و پسندیده اند.

ثبت آگهی ملک به صورت ویژه

آگهی در روزنامه ها یا حالت ویژه ندارند و یا در صورتی که چنین کاری برایتان انجام دهند، هزینه های سرسام آوری را از شما طلب می کنند اما ثبت آگهی فروش ملک در سایت ساکنین این گونه نیست. شما به راحتی می توانید آگهی خود را به صورت ویژه منتشر کنید تا مخاطب بیشتری به سوی آگهی شما بیایند و آن را ببینند . در این صورت احتمال فروش ملکتان بالا رفته و سرعت آن نیز بیشتر می شود.

اما سایت در ازای این آگهی ویژه مبلغی بسیار اندک از شما دریافت می کند که در ازای آگهی های روزنامه بسیار بسیار اندک بوده و در واقع می توان آن را رایگان تلقی کرد. به همین دلیل است که بسیاری از افراد هنگام فروش ملک تصمیم می گیرند به سایت آگهی املاک مراجعه کرده و آگهی ملک خود را به صورت ویژه ثبت کنند.

نگران محیط زیست هستید؟

همواره می گویند برا حفظ محیط زیست بهتر است از قطع درختان جلوگیری کنیم. یکی از راه های حفظ درختان، استفاده کمتر از کاغذ است. اگر ما نیز به عنوان یک شهروند بتوانیم تلاش خود را جهت استفاده کمتر از کاغذ بکنیم، سهمی مهم در حفظ محیط زیست داشته ایم. شما می توانید به جای آگهی ملک در روزنامه ها که به معنای قطع درختان است، در سایت ساکنین، به ثبت آگهی ملک بپردازید و دین خود را به محیط زیست ادا کنید.

در انتها بهترین راه سایت آگهی رایگان املاک تهران، سایت ساکنین است که علاوه بر مزایای نام برده، ویژگی های متعدد دیگری دارد که در صورت مراجعه به این سایت، از آنها مطلع خواهید شد.مطالب مرتبط