کوهسار کردان

کوچه باغ های کردان و کوهسار

دسته بندی :
معرفی محله
نویسنده :
محمد بیگدلی
مدت زمان خواندن مقاله :
11 دقیقه
بازدید :
1158

کوچه باغ های کردان و کوهسار


نکته دیگری که در این میان برایم اهمیت داشت، وجود امکاناتی چون مغازه مکانیکی، داروخانه، سوپر مارکت و... بود که برای افرادی که در این شهر ساکن هستند و یا قصد خرید باغ ویلا در کوهسار را دارند، بسیار ارزشمندی است.


حدود ساعت 10 صبح بود که از تهران حرکت کردم. امیدوار بودم بدون ترافیک و با آرامش به مقصد برسم تا هر چه سریع تر آنچه می خواهم را بیایم. وارد اتوبان تهران - کرج شدم و بعد از آن نیز اتوبان کرج - قزوین مرا تا مقصدم همراهی کرد. بدون محدودیت سرعت و بدون نگرانی از دوربین های سرعت گیر راهم را به سمت کردان در پیش گرفتم و به یاد خاطراتی از این شهر افتادم که همیشه نام کردان را برایم با حال خوش همراه می کرد.

چندین و چند بار پیش از این به کردان سفر کرده بودم و ویلای چندین نفر از دوستان و آشنایان مهمان بودم تا این که تصمیم گرفتم نهایتا خودم هم ویلایی خریده و آخر هفته ها را در آنجا سپری کنم. از طریق سایت ساکنین و دیدن ویلاهای آگهی داده شده و عکس های متعدد ویلاها، به صورت مستقیم با مالکین تماس گرفتم و با سه نفر قرار گذاشتم تا برای بازدید به آن شهر بروم.

کوهسار در جوار تهران

از مهمترین دلایلی که مرا به سمت خرید ویلا در کوهسار کشاند، نزدیکی این شهر به تهران بود. تا قبل از این هر زمان که قصد خروج از تهران را داشتم و دلم برای طبیعت تنگ می شد باید منتظر تعطیلات چند روزه می ماندم تا نهایتا بتوانم به سفر بروم که البته لازم است بگویم عمدتا سفرهایم ترافیک های طولانی به همراه داشت.

تقریبا یک ساعت و پانزده دقیقا مسافت هفتاد و دو کیلومتری تهران تا کردان را طی کردم و نهایتا به مرکز این شهر رسیدم. تصمیم گرفتم پیش از آن که ویلاهای نشانی شده را بازدید کنم، گشتی در شهر بزنم و با کردان بیشتر آشنا شوم تا تصمیمی درست برای خرید آن بگیرم.

آرامش، پاکی و امنیت ارمغان سفر به کردان

همیشه شلوغی و آلودگی تهران برایم آزار دهنده بود و هر فرصتی که پیش می آمد سعی می کردم از پایتخت خارج شوم و به طبیعت بروم. اکنون شهری را یافته بودم که با طبیعتی زیبا و بکر می توانست همپای روحیه من پیش آید و مرا راضی نگه دارد. به خیابان ها و کوچه هایش سرک کشیدم، وجود باغ های متعدد، خیابان هایی سرسبز و فضایی دلنشین چنان مرا سر شوق آورده بود که از ماشین پیاده شده و در کوچه هایش شروع کردم به قدم زدن.

هوای خنک به نسیمی ملایم حسابی حالم را سر جایش آورده بود. به دلیل سرسبزی و وجود باغ های متعدد، این شهر آب و هوایی خنک و البته بسیار بسیار تمیز داشت که کافی بود چند نفس عمیق بکشی تا بفهمی تفاوت این هوا با آلودگی های موجود در تهران چیست.

کردان، شهری مرفه و زیبا

نکته دیگری که در این میان برایم اهمیت داشت، وجود امکاناتی چون مغازه مکانیکی، داروخانه، سوپر مارکت و... بود که برای افرادی که در این شهر ساکن هستند و یا قصد خرید باغ ویلا در کوهسار را دارند، بسیار ارزشمندی است. این که خیالت راحت باشد هر زمان که اراده کنی می توانی به مراکز خدماتی و تجاری دسترسی داشته باشی، احساس آرامشی توام با لذت برایت فراهم می آورد و شرایطی ایجاد می کند تا در طول سفر خود بدون دغدغه خوش بگذرانی


کوهسار کرج

خرید باغ ویلا در کردان از سایت ساکنین

بعد از گذشت نیم ساعتی که در کوچه باغ های کوهسار قدم می زدم، با صاحب یکی از باغ ویلاهایی که از طریق سایت ساکنین با او قرار گذاشته بودم، تماس گرفته و به سمت ملک مورد نظر رفتم. هفت هشت دقیقه ای نگذشته بود که وارد خیابانی سرسبز شدم که سراسر آن پر شده بود از ویلاهایی مدرن و لوکس! راستش قبل از آن که به کردان بروم فکر می کردم این شهر روستایی قدیمی و فاقد امکانات رفاهی است اما اولین قدم هایم در این روستا به واقع مرا شگفت زده کرد. شهری زیبا، مرفه با ویلاهایی دیدنی.

می توان گفت ویلاهایی که در کردان ساخته شده است در کمتر شهری دیده می شود. ویلاهایی بزرگ، زیبا، مدرن، لوکس و خیره کننده. عموما ویلاهای این شهر در باغ های بزرگ ساخته شده است و فضایی دلنشینی را داراست. این باغ ها معمولا دارای استخر، درختان میوه، نمایی زیبا و امکانات متفاوتی هستند که زیبایی بی حد و حصری را با خود به همراه دارند.

خلاصه برای خرید باغ ویلا در کردان، وارد اولین ملک که قبلا قرار گذاشته بودم، شدم. باغی زیبا، ویلایی فوق العاده شیک و منحصر به فرد که مرا سر شوق آورده بود. ویلایی چهارصد متری با هزار متر زمین با قیمت یک میلیارد و پانصد میلیون تومان قیمت گذاشته شده بود. باغ ویلایی زیبا که کاملا رضایت مرا جلب کرد.

تماس دوم و سوم را نیز با مالکان دیگر گرفتم و ویلاهایی دیگر را نیز دیدم. این دو ویلا به ترتیب 500 و 460 متری بودند که 310 و 550 در سایت ساکنین آگهی شده بودند. عمده ویلاهای کردان به دلیل امکانات، متراژ زمین، نحوه ساخت و موارد متعدد دیگری، قیمت های متفاوتی به خود گرفته اند. از همین رو می توان به راحتی با بودجه مورد نظر به فکر خرید باغ ویلا در کردان افتاد و جایی را برای خودمان دست و پا کنیم که هر زمان که علاقه داشتیم، از تهران خارج شده و به آن سفر کنیم. برای خرید بدون واسطه باغ ویلا در کردان به سایت ساکنین مراجعه کنید و به صورت رایگان از امکانات این سایت بهره مند شوید.

https://www.sakenin.com/alborz/search/for-sell/villa/area=593مطالب مرتبط