مهرشهر بلوارشهرداری

بلوار شهرداری، فضایی متفاوت و غربی برای زندگی

نویسنده :
محمد بیگدلی
مدت زمان خواندن مقاله :
12 دقیقه
بازدید :
5633

بلوار شهرداری، فضایی متفاوت و غربی برای زندگی


همین ویژگی ها است که بسیاری از تهرانی ها را به فکر خرید و فروش آپارتمان در مهرشهر کرج بلوار شهرداری انداخته است. یا شاید نیاز به رهن و اجاره آپارتمان در مهرشهر کرج داشته باشید به سایت ساکنین مراجعه کرده و از طریق ساکنین ملک و خانه خود را در مهرشهر کرج تهیه کنید


معمولا به دنبال نام مهرشهر کرج، یادی از بلوار شهرداری نیز به میان می آید. بلواری که در بسیاری از موارد تفاوت زیادی با سایر بخش های مهرشهر و یا تمام مناطق شهر کرج دارد.

خیلی ها تا نام کرج به زبان می آید، فکر می کنند این شهر تنها خوابگاه برای افرادی است که از شهرستان می آیند و توان پرداخت هزینه های سنگین منزل در تهران را ندارد و در نهایت به علت ارزانی قیمت مسکن به کرج مهاجرت کرده و هر روز میان تهران و کرج در رفت و آمدند.

اما باید بگوییم واقعیت شهر کرج چیز دیگری است. این شهر نیز مانند تهران بالای شهر و پایین شهر دارد و بخش هایی از این شهر بسیار لوکس و مرفه نشین بوده و چیزی کم از مناطق شمال شهر تهران ندارند.

مناطقی چون عظیمیه، مهرشهر و... به دلیل شرایط آب و هوایی و امکانات متعددی که دارند، طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده و بسیاری از افرادی که شرایط مالی مطلوبی دارند، از تهران به این شهر مهاجرت می کنند و به جست و جوی زندگی آرام در این شهر هستند.

بلوار شهرداری مهرشهر را بیشتر بشناسید

یکی از این مناطق که دارای طرفداران بسیاری است، مهرشهر کرج بلوار شهرداری بوده که با وجود فاصله ده کیلومتری از کرج، بسیاری از مردم را به سمت خود جذب کرده است.

برای رفتن به مهرشهر کرج بلوار شهرداری باید به اتوبان تهران کرج بروید و پس از گذشتن از خروجی کرج، با توجه به تابلوی راهنمایی وارد بریدگی مهرشهر شده و به سمت بلوار ارم حرکت کنید. این بلوار با طول 12 کیلومتر شمال و جنوب مهرشهر را به یکدیگر متصل کرده و شرق و غرب این شهر را به هم مرتبط می سازد. پس از ورود به بلوار ارم باید وارد خیابان دانش شوید و از آن جا به بلوار شهرداری مهرشهر یا همان بلوار چهارباندی شوید.

بلوار شهرداری مهرشهر، بلواری مدرن و زیبا

در مهرشهر کرج بلوار شهرداری بسیار معروف بوده و آن هم به دلیل شرایط خاصی است که این بلوار دارد. از شمال که وارد مهرشهر کرج بلوار شهرداری می شوید، خنکی هوا و فضای سبز موجود در این بلوار زیبایی خیره کننده خود را به شما نشان می دهد. دو طرف بلوار شهرداری، لاین کند رو وجود دارد که می توان از طریق آن به کناره های بلوار رفت و از مغازه های متعدد این خیابان دیدن کرد.

از مهمترین ویژگی های مهرشهر کرج بلوار شهرداری این است که این خیابان به دلیل وجود مغازه ها متعدد، رستوران ها و فست فود ها، مراکز تجاری و... امکانات مناسبی را برای ساکنین خود فراهم آورده است و ساکنانش به راحتی می توانند تمامی نیازهای خود را در این بخش از کرج تامین کنند.

مهرشهر، شهری آزاد و آباد

از طرف دیگر مهرشهر کرج بلوار شهرداری به دلیل آزادی های مدنی و فرهنگی، مکانی مناسب برای افرادی است که از دغدغه عدم وجود آزادی در شهر تهران خسته شده اند و تصمیم دارند در شهری زندگی کنند که به راحتی بتوان در آن رفت و آمد داشت و بدون ترس پوشش نسبتا آزاد بر تن کرد.

کافی است صبح های خیلی زود به این بلوار بیایید ، خواهید دید زنان و مردان آزادانه در حال ورزش کردن هستند و پارک های متعدد این شهر پر از ورزشکارانی است که هوای پاک مهرشهر را به شلوغی تهران ترجیح داده اند.

از طرف دیگر غروب های مهرشهر چیزی کم از شب های تهران ندارد. مهرشهر کرج بلوار شهرداری محلی برای دورهمی های شبانه در کافه ها و رستوران ها است که بسیاری از مردم را به سمت این بلوار جذب می کند. چه چیز بهتر از این که در شهری زندگی کنیم و ساکن شویم که در آن آزادی و آرامش حرف اول را بزند و بدون دغدغه و نگرانی بتوان روزگار را سپری کرد.

همچنین مهرشهر کرج بلوار شهرداری پر از ویلاهایی است که به دلیل داشتن حیاط یا باغ، محلی مناسب برای برگزاری مراسم ها و دورهمی های خانوادگی و دوستانه بوده و این امکان را به شما می دهد تا بدون مزاحمت و نگرانی کنار هم جمع شوید و شب و روز خوبی را سپری کنید. از طرف دیگر خانه ها و آپارتمان های مهرشهر کرج بلوار شهرداری دارای حریم سه متری هستند و دیوار هیچ دو ساختمانی با فاصله کمتر از سه متر از هم ساخته نشده است . به همین دلیل در صورت برگزاری مراسم نگرانی بابت آزار همسایه ها نیز رخ نخواهد داد

خرید آپارتمان در بلوار شهر داری مهرشهر

باغ سیب، عامل اصلی لطافت هوای مهرشهر

مهرشهر کرج بلوار شهرداری از شمال به باغ سیبی 280 هکتاری متصل می شود که این باغ تامین کننده هوای پاک و خنک مهرشهر است. به همین دلیل بسیاری از مردم که از آلودگی هوای تهران خسته شده اند و به فکر رهایی از آن افتاده اند به مهرشهر کرج بلوار شهرداری مهاجرت کرده و در هوای فوق العاده این شهر زندگی می کنند.

نزدیکی به تهران، ویژگی مهم مهرشهر کرج

ساکنین مهرشهر در شهری زندگی می کنید که امنیت، آرامش، زیبایی و پاکی هوا حرف اول را می زند و در عین حال به راحتی می توان به تهران رفت و آمد داشت. اگر وسیله نقلیه داشته باشید تنها یک ساعت راه تا کرج طول خواهد کشید، اگر نه ایستگاه مترو و تاکسی های متعدد به کمک شما می آیند تا به راحتی به این شهر رفت و آمد کنید و از ویژگی های منحصر به فرد آن نیز بهره مند شوید.

مهرشهر کرج بلوار شهرداری در واقع همان چیزی است که بسیاری از تهرانی ها آرزوی داشتنش را دارند، شهری آزاد و آرام با آب و هوایی وصف ناشدنی که زیبایی منحصر به فردی دارد. همین ویژگی ها است که بسیاری از تهرانی ها را به فکر خرید و فروش آپارتمان در مهرشهر کرج بلوار شهرداری انداخته است. یا شاید نیاز به رهن و اجاره آپارتمان در مهرشهر کرج داشته باشید به سایت ساکنین مراجعه کرده و از طریق ساکنین ملک و خانه خود را در مهرشهر کرج تهیه کنید را بهتر بشناسید.

منبع وبلاگ ساکنینمطالب مرتبط