خرید ویلا درکوهسار

خرید ویلا در منطقه کوهسار اطراف کردان

نویسنده :
محمد بیگدلی
مدت زمان خواندن مقاله :
12 دقیقه
بازدید :
998

خرید ویلا در منطقه کوهسار اطراف کردان


برای خرید ویلا و ملک در کوهسار به سایت ساکنین مراجعه کنید و ضمن آشنایی با این منطقه، قیمت ویلاها، آگهی های فروش، عکس ها هر خانه و... را مشاهده کرده و بهترین انتخاب را انجام دهید.


بازار مهاجرت این روزها داغ شده است. خیلی ها از ایران مهاجرت می کنند، عده ای از روستا به شهرها می روند و برخی از شهرستان ها به سوی پایتخت روانه می شوند. اما بین تمامی این مهاجران، تعدادی از مردم هستند که خلاف جهت آب شنا کرده و از کلان شهرها فراری می شوند و به بخش هایی پناه می برند که آرامشی از جنس طبیعت در آن وجود داشته باشند.

حتما واژه مهاجرت معکوس را شنیده اید. مردمی که از شلوغی، سر و صدا، آلودگی هوا، ترافیک و بسیاری از موارد دیگر خسته شده اند و تصمیم به ترک کلان شهری چون تهران گرفته اند. کافی است سری به شهر های کوچک و روستاهای اطراف تهران بزنید و ببینید همان مردمی که از قشر مرفه و شهری به حساب می آیند، شلوغی شهر را رها کرده و ویلایی در خلوت طبیعت ساخته و در آرامشی وصف ناشدنی زندگی می کنند.

همچنین بسیاری از موارد این افراد تصمیم می گیرند فاصله خود را از شهر زیاد نکنند تا در صورت لزوم به راحتی به شهر رفت و آمد داشته باشند. در این گزارش تصمیم داریم تا شما را با یکی از این بخش ها آشنا کنیم.

کردان، آرامش، سکوت، زیبایی

کردان شهری در غرب کرج است و ویژگی های منحصر به فردی دارد که باعث شده است بسیاری از مردم به فکر خرید خانه در کردان بیوفتند.

کافی است به این شهر سفر کنید، آن وقت است که خواهید دید آرامش و سکوتی در این شهر موج می زند که توجه هر فردی را به خود جلب می کند. کوچه باغ های زیبا، طبیعتی بکر، سرسبزی و نشاط درختان، هوایی پاک و عاری از آلودگی و ترافیک از مهمترین ویژگی هایی این شهر است.

بسیاری از مردم به این شهر می آیند تا زندگی خود را در آرامش ادامه دهند. ترافیک تهران، آلودگی هوا و شلوغی مداومش، روح و روان شهروندان تهرانی را تحت تاثیر قرار داده است. به همین دلیل بسیاری از آنها در به دنبال خرید ویلا و ملک در کوهسار می گردند تا زندگی توام با آرامشی برای خود و خانواده‌شان دست و پا کنند.

کوهسار کردان کجا است؟

کردان در بیست و پنج کیلومتری شهر کرج واقع شده است و به راحتی می توان به این شهر رفت و آمد داشت. برای رفتن به این منطقه باید پس از عبور از اتوبان تهران – کرج وارد آزاد راه کرج – قزوین شوید و با توجه به تابلوهای راهنمایی به راحتی خروجی کردان را بیابید.

کردان از بخش های چندار ساوجبلاغ است و ارتفاع آن به بیش از هزار و سیصد متر می رسد. این شهر از شمال به جاده برغان و کوهسار، از جنوب به اتوبان کرج – قزوین متنهی می شود. همچنین در همسایگی شرفی آن باید به کرج اشاره کرد و غرب آن را نیز زمین های سیف آباد تشکیل داده است.

کوهسار، شهر ویلاهایی لوکس و مدرن

بسیاری از مردمی که در کلانشهرها زندگی می کنند و با سایر شهرها آشنایی ندارند، فکر می کنند در دیگر شهرها خبری از خانه ها و ویلاهای لوکس و زیبا نبوده و هر آنچه در آن شهرها دیده می شود، خانه های قدیمی و روستایی است . اما کافی است این افراد به کردان سفر کنند، آن وقت است که از دیدن ویلاهایی چنان لوکس، متعجب خواهند شد. شاید بتوان گفت ویلاها و خانه های موجود در کردان از چنان زیبایی و شکوهی برخوردارند که شبیه آنها در کمتر شهری یافت می شود.

معماری های به روز و مدرن، متریال عموما اروپایی، امکانات فوق العاده و... همه و همه این خانه ها را به خاص ترین های ایران بدل کرده اند. همین امر باعث شده است فروش ویلا در کوهسار منطقه کرداندارای طرفداران بسیاری باشد.

 

ملک ویلا در کوهسارکردان، شهری رو به رشد

شاید شنیده باشید که در سال های اخیر کردان به یکی از قطب های اقتصادی غرب کرج تبدیل شده است. راه اندازی چندین و چند کارخانه چون ریسندگی، مرغداری، آلومینیوم و... کمک شایانی به رشد و توسعه اقتصادی کردان کرده است.

از طرف دیگر علاقه مندی ثروتمندان تهرانی به خرید ویلا در کردان و مهاجرت های متعدد به این شهر، سرمایه هنگفتی را به کردان تزریق کرده است و این منطقه همپای مناطق مرفه نشین تهران، در حال تغییر است.

همین امر باعث شده است کردان با توجه به شرایطی که دارد، روز به روز رشد چشم گیری را شاهد باشد و توسعه اقتصادی آن با کلانشهرهای ایران برابری کند. قیمت زمین، ویلا و آپارتمان های کردان روز به روز در حال افزایش است و خرید آنها صد در صد سود در پی خواهد داشت. کافی است قیمت های چند سال اخیر این منطقه را با مبالغی که این روزها در معاملات رد و بدل می شود مقایسه کنید، آن وقت خواهید دید فروش و خرید خانه در کردان، به تجارتی سود آور تبدیل شده است.

در نهایت

در انتها باید بگوییم این شهر از زیباترین شهرهای ایران به حساب می آید و زندگی در آن می تواند آرامشی وصف ناشدنی به همراه داشته باشد. اگر شما نیز قصد زندگی در چنین فضایی را دارید و یا علاقه مند هستید ویلایی داشته باشید که تعطیلاتتان را در آن سپری کنید، کردان بهترین انتخاب است.

برای خرید ویلا و ملک در کوهسار به سایت ساکنین مراجعه کنید و ضمن آشنایی با این منطقه، قیمت ویلاها، آگهی های فروش، عکس ها هر خانه و... را مشاهده کرده و بهترین انتخاب را انجام دهید.

https://www.sakenin.com/alborz/search/for-sell/villa/area=593مطالب مرتبط