بلوار کردان

ویلاهای لوکس کرج در کردان و کوهسار

دسته بندی :
معرفی محله
نویسنده :
محمد بیگدلی
مدت زمان خواندن مقاله :
12 دقیقه
بازدید :
3755

ویلاهای لوکس کرج در کردان و کوهسار


یکی از آسان ترین راه های خرید ویلا در کردان و مراجعه به سایت ساکنین است. علاوه بر اطلاعات مورد نیاز، عکس هایی از ویلا در اختیارتان قرار می دهد تا قبل از مراجعه به شهر کوهسار، با دیدن عکس های موجود اطلاعاتی اولیه از ویلاها به دست آورید.


یادش بخیر خانه های مادربزرگ هایمان. خانه های حیاط دار و بزرگ با درختان و گل های زیبا، کودکی هایمان را پر کرده است. اصلا زندگی مادر بزرگ های امروزی در آپارتمان، نوعی جفا در حق نوه هایشان به حساب می آید. مگر می شود خانه مادر بزرگ حیاط نداشته باشد!

چه دورانی بود. عصرها شلنگ آب را بر می داشتیم و باغچه را آب می دادیم و موش آب کشیده با دعوای بزرگترها به خانه باز می گشتیم. اما این روزها همه چیز عوض شده است. آپارتمان های تو در تو و برج های سر به فلک کشیده، مجال خاطره بازی را از ما گرفته اند. در این دوران که همه چیز با آجر و سیمان متر می شود، داشتن خانه ای ویلایی و زیبا لذتی وصف ناشدنی دارد.

فکرش را بکنید پس از یک روز سخت کاری به خانه ای بیایید که حال و هوایی از جنس طبیعت برایتان ایجاد بکند و زیر سایه درختان و صدای آب استخرش، آرام بگیرید. آن وقت است که آرامش و امنیت را به راحتی می توان احساس کرد.

خرید خانه ویلایی در تهران کار آسانی نیست اما می توان با بررسی سایت ساکنین در همین حوالی منطقه ای را پیدا کرد که علاوه بر زیبایی های طبیعی، خانه هایی باصفا نیز داشته باشد. در این گزارش همراه ما باشید تا بهترین ویلاها را به شما معرفی کنیم.

کوهسار کجاست؟

یکی از بهترین بخش هایی که می توانیم به شما معرفی کنیم تا برای آرامش زندگی در فضایی دلنشین انتخابش کنید، کوهسار است. این شهر که توابع استان البرز به حساب می آید و در فاصله بیست و پنج کیلومتری از مرکز شهر کرج واقع شده است.

کوهسار در سال 1385 با ادغام دو روستای توابع شهرستان ساوجبلاخ، تشکیل شد و از آن پس جز شهری در استان البرز به حساب می آید. از ویژگی های این شهر می توان به آب و هوای فوق العاده تمیز، نزدیکی به کوهپایه های زیبای البرز، طبیعتی سرسبز و بکر و خنکی هوا اشاره کرد که همگی این ها خرید ویلا در کوهسار را پر طرفدار کرده است.

کوهسار در جوار پایتخت

بسیاری از مردم به دلایل متعدد یا به این شهر مهاجرت کرده و آنجا را برای زندگی انتخاب می کنند یا صرفا جهت گذراندن تعطیلات به فکر خرید و فروش ویلا در کوهسار می افتند. طبیعی است ساکنین کلانشهری چون تهران، نیاز بسیاری به فضایی جهت آرامش دارند. اگر ساکن تهران باشید به راحتی درک می کنید که شلوغی، ترفیک ، آلودگی هوا و بسیاری از موارد دیگر شهروندان تهرانی را از آرامش و طبیعت دور کرده است . از همین رو پایتخت نشینان لازم دارند در صورت امکان به مکانی آرام با طبیعتی زیبا مهاجرت کنند و یا برنامه ای برای تعطیلات خود داشته باشند تا حتی تنها برای آخر هفته ها و چند ساعتی هم که شده از تهران خارج شوند.

یکی از مشکلاتی که مردم تهران و یا کرج دارند این است که به دلایل مشغله های کاری و یا تحصیلی، امکان مهاجرت دایمی را نداشته و مجبورند در تهران بمانند. به همین جهت خرید ویلا در کوهسار این کمک را به آنها می کند که با توجه به نزدیکی به تهران، به راحتی در رفت و آمد باشند و نیاز نباشد برای رفتن به طبیعت منتظر تعطیلات طولانی مدت بمانند.

کوهسار، شهری زیبا و مدرن

بسیاری از مردم به محض آن که نام طبیعت به گوششان می خورد، فکر خانه های روستایی و گاها فاقد امکانات می افتند، اما نکته ای که کوهسار دارا است این بوده که با وجود طبیعتی بکر و زیبا، ویلاهایی مدرن و امروزی داشته و امکانات لازم برای زندگی در این شهر تماما وجود دارد.

شما با ورود به منطقه کوهسار به راحتی می توانید مغازه های متعددی را بیابید که تمامی نیازهایتان را برطرف می کند. از همین روی این شهر یک شهر کامل برای زندگی به حساب می آید.

کوهسار، شهری آزاد

کوهسار مکانی مناسب برای دورهمی های دوستانه و خانوادگی به حساب می آید. دقیقا همان دورهمی هایی که اگر در تهران گرفته شود، دردسرهای بسیاری به همراه دارد. آزادی، آرامش و ویلاهایی بزرگ این شهر را به محلی آزاد تبدیل کرده است.

اگر شما هم علاقه دارید بدون مزاحمت کنار هم شاد باشید و دردسری برایتان ایجاد نشود، پیشنهاد می کنیم به خرید خانه در کردان فکر کنید


خرید ویلا در کوچه باغ کردان


قیمت ویلا درکردان

قیمت ویلاهای این شهر متفاوت است. گاه به دلیل وجود امکانات گوناگون مانند استخر، سونا و... و یا مساحت زمین و ساختمان های مدرن، ویلاهایی گران قیمت به چشممان می خورند و گاه می توان ویلایی ساده اما با صفا را پیدا کرد که قیمت کمتری نسبت به دیگر ویلاهای شهر دارد. بر همین اساس قیمت های موجود در این شهر متفاوت بوده و می توان با بودجه های گوناگون ویلاهایی مناسب یافت.

به طور مثال ویلایی 333 متری در شهر کوهسار 550 میلیون تومان به فروش رفته است و ویلایی دیگر با 1500 متر زیر بنا، دو میلیارد و پانصد میلیون تومان قیمت گذاشته شده است.

در واقع نمی توان قیمتی دقیق در مورد ویلاهای کردان عنوان کرد زیرا همان گونه که گفته شد قیمت ها بستگی به امکاناتی است که این ویلاها دارا هستند.

چگونه ویلا در کردان بخریم؟

یکی از آسان ترین راه های خرید ویلا در کردان و کوهسار مراجعه به این صفحه از سایت ساکنین است.  علاوه بر اطلاعات مورد نیاز، عکس هایی از ویلا در اختیارتان قرار می دهد تا قبل از مراجعه به شهر کوهسار، با دیدن عکس های موجود اطلاعاتی اولیه از ویلاها به دست آورید.

https://www.sakenin.com/alborz/search/for-sell/villa/area=593مطالب مرتبط